دومین جلسه منطقه­ایی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان­های منطقه 2 به میزبانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرضا در تاریخ 15/9/95 در مجموعه فرهنگی امامزاده شاهرضا برگزار گردید.
در این مراسم امان ا... نیکرو رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شهرضا ضمن خیرمقدم و خوش آمدید به روسای ادارات و کارشناسان مربوطه و داریوش سعیدی معاون حفاظت و امور زمین و کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان به ارائه گزارش عملکرد 9 ماهه سال 95 اداره شهرضا پرداخت.
ایشان گفت در سال جاری 6 پلاک شهرستان به میزان 8000 هکتار با کمک اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان به نام جمهوری اسلامی ایران اخذ سند شده است و این اداره به منظور کمک به بحث اشتغال­زایی و توسعه و رونق شهرستان 23 مورد فرم وضعیت عرصه به منظور واگذاری و بهره­برداری از عرصه های منابع طبیعی در جهت فعالیت­های کشاورزی، صنعتی، خدماتی و معادن تهیه کرده است. ایشان در ادامه افزود به منظور حفظ عرصه­های منابع طبیعی 19 نفر از متجاوزین به عرصه­های طبیعی برخورد قانونی شده و پرونه آنها به مراجع قضایی ارسال شد.
در ادامه روسای سایر ادارات گزارش و پیشنهادات خود را برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی را ارائه نمودند.
داریوش سعیدی معاون حفاظت و امور زمین اداره کل به همراه کارشناسان ستادی اداره کل بخشنامه های جدید را به منظور اداره بهتر امور ارائه نمودند.
ارتباط بهتر ادارات برای حفاظت از عرصه های منابع طبیعی، ایجاد رویه روشن و مشخص در مبارزه با قاچاق چوب و ذغال، اخذ موافقت اداره منابع طبیعی برای همه ارگانهای دولتی برای فعالیت در عرصه های منابع طبیعی، به روز کردن سیستم های نرم افزاری ادارات و کمبود نیروی انسانی و بودجه از مهمترین مواردی بود که توسط حاضرین مطرح شد.    


بازدید : 47
16 آذر 1395 ساعت 01:17 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری